Firma
Detale

Firma

 

„Anel-System” tak od nazwy firmy nazwany został opracowany system do budowy balustrad , poręczy, zadaszeń itp. ze stali nierdzewnej. Całość została opracowania i wdrożona do produkcji w naszej firmie.

Od początku zamierzeniem było ,aby przeciętny wykonawca, bez solidnego zaplecza technicznego, mógł wykonać w sposób łatwiejszy i szybszy balustrady, poręcze i inne wyroby (tzw. małej architektury) , o jakości wyższej niż spotykane, w sposób prosty i powtarzalny - podobnie jak ” klocki lego”.
Wysoka jakość poszczególnych detali wynika ze sposobu ich produkcji - podobna jest do pracy jubilera , różni się jedynie wielkością używanych maszyn i narzędzi oraz obrabianym materiałem .W połączeniu ze szkłem , drewnem w ładnym otoczeniu pozwala na tworzenie pięknych indywidualnych aranżacji.
Wyroby nasze z uwagi na manufakturowy sposób produkcji nie są najtańsze ale też uzyskana jakość i wzornictwo jest nie porównywalna z przemysłową masówką i wykonaniem tradycyjnym.

Prace na systemem w wersji podstawowej trwały trzy lata, zastosowane unikatowe rozwiązania
potwierdza uzyskana pełna ochrona patentowa (UP RP WP nr. 7267). System jest ciągle rozbudowywany, cały czas powstają nowe detale i ich zastosowania. Często inspiratorami nowych rozwiązań są odbiorcy naszych detali. Jesteśmy obecni z naszymi wyrobami w domach prywatnych, pensjonatach ,siedzibach firm itp. Naszymi odbiorcami są firmy ślusarskie ,stolarskie,budowlane oraz osoby prywatne.

Zunifikowany system opiera się na wyrobach kulowych które przez rozmaite konfiguracje i połączenia pozwalają na wiele różnych zastosowań. Uzyskiwane nagrody i wyróżnienia świadczą o jakości naszych rozwiązań.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły związane z wykorzystaniem naszych produktów.
Zapraszamy do współpracy .